logo
17/08
2 ...

Для дітей у львівській громаді діють безкоштовні літні табори: куди звертатися

30-06-2022 20:53357

Для дітей у львівській громаді діють безкоштовні літні табори: куди звертатися

Упродовж літа на базі закладів освіти Львівської територіальної громади функціонують табори з денним перебуванням.

Усі вони є безкоштовні та тривають у режимі прогулянкових груп – 4 години на день, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Як розповіли в міському управлінні освіти, впродовж літа табори з денним перебуванням функціонуватимуть на базі 12 закладів позашкільної освіти Львівської МТГ. Їх організовують для учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти, а також для дітей вимушено переміщених осіб.

Перелік закладів, де діють літні табори: Личаківський будинок дитячої та юнацької творчості, Будинок дитячої та юнацької творчості Франківського району, Центр дитячої творчості «Веселка», Центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Будинок дитячої та юнацької творчості м. Винники, Центр дитячої та юнацької творчості МЖК-1, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, Дитяча школа народних мистецтв, Центр дитячої та юнацької творчості Залізничного району, Будинок дитячої та юнацької творчості Шевченківського району, Львівський державний Палац естетичного виховання учнівської молоді.

Також впродовж літа у будні дні Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр проводитиме для дітей екскурсії зоологічною виставкою, а також тематичні майстер-класи.

Важливо! Щоб відвідувати табір, одному із батьків дитини необхідно звернутися до адміністрації закладу та написати відповідну заяву.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news