logo
16/08
15/08
14/08
12/08
11/08
10/08
2 ...

У Трускавці судитимуть директорку підприємства за стихійне сміттєзвалище

04-07-2022 18:46794

У Трускавці судитимуть директорку підприємства за стихійне сміттєзвалище
Фото: Львівської обласної прокуратури

Завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишньої директорки одного із підприємств міста Трускавця за фактом забруднення земельної ділянки речовинами і відходами, шкідливими для життя, здоров'я людей та довкілля, що призвело до її псування  (ч. 2 ст. 239 КК України).

Про це інформує відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Розслідуванням встановлено, що обвинувачена надавала вказівки своїм працівникам, щоб вони вивозили побутове сміття від діяльності підприємства на вільну земельну ділянку, яка розташована у курортному місті. Внаслідок цього відбулося забруднення понад 700 кв м землі твердими побутовими відходами.

Встановлено, що сума збитків, завданих кримінальним правопорушенням внаслідок засмічення земельної ділянки та забруднення ґрунту на ній, становить 67,5 млн грн.

Однак завдяки втручання правоохоронних органів збитки у кримінальному провадженні усунуті, шляхом вивезення та утилізації побутових відходів, а також ліквідації наслідків їх впливу на ґрунт.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СВ відділення поліції №2 Дрогобицького районного управління поліції ГУ НП у Львівській області, за оперативного супроводу Дрогобицького РВ Управління Служби безпеки України у Львівській області. 

Leopolis.news