logo
16/08
15/08
14/08
12/08
11/08
10/08
2 ...

Експосадовця ЛОДА судитимуть за службову недбалість під час реконструкції перинатального центру

05-07-2022 09:29320

Експосадовця ЛОДА судитимуть за службову недбалість під час реконструкції перинатального центру
Фото: ілюстративне

Внаслідок службової недбалості тимчасово виконуючого обов’язків начальника управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації державі було завдано збитків на понад 804 тис. грн.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

За процесуального керівництва прокурорів Галицької окружної прокуратури міста Львова завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього посадовця управління капітального будівництва ЛОДА за фактом службової недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).

Досудовим розслідування встановлено, що між управлінням капітального будівництва та одним з підприємств було укладено додаткові угоди до договору щодо реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру на придбання  медичного обладнання загальною вартістю понад 27 млн грн.  

Однак, попри те, що відповідно до чинного законодавства України, прийнятого в умовах пандемії коронавірусної хвороби, операції із закупівлі половини вищезгаданих апаратів звільнялись від оподаткування ПДВ, управління придбало його із безпідставною сплатою ПДВ.

Таким чином, внаслідок службової недбалості тимчасово виконуючого обов’язків начальника управління капітального будівництва було переплачено понад 804 тис. грн ПДВ, внаслідок чого державі в особі управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації заподіяно матеріальну шкоду на вказану суму.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news