logo
13/08
12/08
2 ...

Ще двом юридичним особам на Львівщині видали висновки з оцінки впливу на довкілля

05-07-2022 16:05365

Ще двом юридичним особам на Львівщині видали висновки з оцінки впливу на довкілля
Фото: Львівська ОВА

Також у Львівській ОВА нагадують про відновлення доступу до Реєстру з оцінки впливу на довкілля.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Упродовж періоду з 27.06.2022 до 01.07.2022 департамент екології та природних ресурсів Львівської ОВА  видав висновки з оцінки впливу на довкілля щодо планової діяльності:

  1. Товариству з обмеженою відповідальністю «Розвадів Будматеріали» щодо «Технічне переоснащення цеху випалу вапнякового каменю ТОВ «Розвадів Будматеріали»» (реєстраційний номер справи в єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (далі-реєстраційний номер 20219308661).
  2. Солонківській сільській раді Пустомитівського району Львівської області  щодо «Заходів відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Зубра, а також для боротьби з шкідливою дією вод на території сіл Раковець, Підтемне, Новосілка Пустомитівського району Львівської області. Капітальний ремонт» (реєстраційний номер 20204145664).

У департаменті також нагадують, що з урахуванням забезпечення безпечної ситуації в регіонах України, частково відновлено доступ до Реєстру з оцінки впливу на довкілля (далі – Реєстр).

Відновлення доступу до Реєстру надає доступ громадськості до екологічної інформації та право на участь у прийнятті рішень.

Інтерфейс Реєстру містить обмежену інформацію щодо планованої діяльності, зокрема:

  • назву справи;
  • опис планованої діяльності без уточнення її технічних характеристик;
  • категорію до якої віднесено справу;
  • орган, що здійснює процедуру ОВД (уповноважений орган);
  • інформацію про хід процедури ОВД, зокрема, строки внесення документації до Реєстру.

Документація, що вноситься суб’єктом господарювання до Реєстру, може надаватися особі для ознайомлення на підставі відповідного звернення. Ідентифікація осіб здійснюється після отримання звернення за шаблоном (звернення - https://cutt.ly/BLqoJ43, згода на обробку персональних даних -  https://cutt.ly/BLqiB6s).

Після здійснення ідентифікації особі буде запропоновано способи ознайомлення із документацією з ОВД.

Детальніша інформація для представників громадськості на сайті Міндовкілля за посиланням: https://mepr.gov.ua/news/39331.html

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news