logo
30/09
29/09
28/09
26/09
25/09
22/09
2 ...

Зеленський анонсував створення Коледжу Європи

28-07-2022 18:23377

Зеленський анонсував створення Коледжу Європи
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський оголосив про створення в межах Президентського університету Коледжу Європи, який готуватиме фахівців для роботи з інституціями Європейського Союзу.

Про це Зеленський заявив під час виступу на урочистій частині планерного засідання Верховної Ради України з нагоди Дня Української Державності, інформує Офіс президента.

«Європейський Союз має Коледж Європи в Брюгге й Натоліні. Це одні з найповажніших закладів післядипломної освіти, які готують фахівців для роботи в інституціях ЄС і державах-членах. Ми створюємо в Україні наш Коледж Європи. Вже підписано відповідний меморандум між урядом України й Коледжем Європи в Натоліні», – зазначив він.

За словами президента, на першому етапі в одному з українських закладів вищої освіти запрацює факультет європейської інтеграції, а згодом на його основі – Коледж Європи в межах Президентського університету.

«І хоча мені казали, що це не вирішується за місяці – як і багато разів говорили це з інших питань, – я знаю, що створення нашого Коледжу Європи триватиме недовго. Я впевнений, він скоро запрацює», – зазначив Зеленський.

Глава держави наголосив, що заклад буде не лише фаховою основою для європейської політики України як члена ЄС, а й внеском нашої країни у розвиток європейських інституцій.

Leopolis.news