«Львівстандартметрологія» пропнує послуги з оцінки відповідності та повірки алкотестерів

http://leopolis.news/post/68905/lvivstandartmetrologiya-propnue-poslugy-z-ocinky-vidpovidnosti-ta-povirky-alkotesteriv

03/08/2022

Про це повідомляє пресслужба ДП «Львівстандартметрологія».

Принцип роботи алкотестера відносно простий. Він аналізує вміст парів спирту в повітрі, що видихає людина, приводить результат вимірювання до нормованих значень температури і тиску та реєструє вміст алкоголю в крові людини.

Якщо алкотестер планується використовувати тільки для власних потреб, треба розуміти, що всі виміри, зроблені за його допомогою, не можуть бути використані як доказова база в будь-яких спірних питаннях стосовно вживання чи не вживання спиртних напоїв.

Інша справа, коли алкотестер використовують у сфері законодавчо регульованої метрології. Відповідно до статті 3 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» сферою законодавчо регульованої метрології є визначені цим Законом види діяльності, щодо яких здійснюється державне регулювання, а саме:

— контроль безпеки дорожнього руху та технічного стану транспортних засобів;
— роботи, що виконуються за дорученням органів досудового розслідування, органів прокуратури та судів.

У такому випадку алкотестер обов’язково повинен пройти процедуру оцінки відповідності Технічному регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки та періодичну повірку з інтервалом 1 раз в рік. В іншому випадку результати вимірювань не будуть визнаватися.

ДП «Львівстандартметрологія» запрошує всіх фізичних та юридичних осіб, які застосовують алкотестери в своїй діяльності або планують їх придбати,  до співпраці. Ми надамо консультацію щодо вибору необхідного Вам типу алкотестера, проходження процедури оцінки відповідності та проведемо його періодичну повірку.

Наші контакти:

м. Львів, вул. Заводська, 26
тел. (032) 298-65-77
е-mail: acpviddil35@gmail.com.
або:

м.Львів, вул. Князя Романа, 38
тел. (032) 261-69-44; 067-672-30-75
е-mail: oz.lvivstandard@gmail.com.

Співпраця з нами – гарантія якості та вимога часу!

Leopolis.news