logo
05/10
04/10
03/10
30/09
29/09
2 ...

Старосамбірські музики на своєму концерті для ЗСУ назбирали понад 20 тис. грн

08-08-2022 20:15300

Старосамбірські музики на своєму концерті для ЗСУ назбирали понад 20 тис. грн

У с. Торчиновичі Старосамбірської міської територіальної громади Самбірського району під відкритим небом минулої неділі відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ.

З новою мистецькою програмою виступили колективи художньої самодіяльності Центру культури та дозвілля міської ради.  Про це повідомив кореспондент Leopolis.news. 

За словами начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради Ігоря Піха, у селі музикантам та співакам вдалося для потреб ЗСУ зібрати 22 тис. 60 грн. Вагомий фінансовий внесок зробило тутешнє підприємство «Кар’єр». Воно для підтримки наших захисників виділило 10 тис. грн. Цей колектив традиційно відзначається благодійністю.

Слід сказати, що це не перший благодійний концерт на Старосамбірщині за участі популярних митців сцени, а тепер місцевих учасників художньої самодіяльності. «Поки наші воїни на передовій дають гідну відсіч ворогові, – зазначив Ігор Піхо, – ми тримаємо свій культурний фронт. Спільно, кожний на своєму місці, працюємо на перемогу і цим її наближаємо».

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news

 Фото: Софії Янчак