logo
03/12
02/12
01/12
30/11
2 ...

Кредобанк впровадив можливість купівлі безготівкової валюти під депозит

09-08-2022 17:49395

Кредобанк впровадив можливість купівлі безготівкової валюти під депозит
Фото: ілюстративне

Кредобанк впровадив можливість купівлі безготівкової валюти з подальшим розміщенням під депозит для фізичних осіб. Мінімальний термін розміщення вкладу без дострокового розірвання – три місяці відповідно до вимог НБУ.

Про це інформує пресслужба банку.

Купити безготівкову валюту клієнти зможуть у відділенні Кредобанку, попередньо заповнивши відповідну заяву. Дана послуга доступна виключно в доларах США на суму не більше 50 тисяч гривневого еквіваленту в місяць за умови залучення коштів на вклад «Прибутковий». Мінімальна сума купівлі – 500 доларів США. Процентні ставки за вкладом становлять 0,01% і виплачуються в кінці терміну або щомісяця на рахунок клієнта в Кредобанку.

«Ми пропонуємо надійний спосіб придбання та зберігання іноземної валюти у банку, що має досвід роботи більше 30 років на ринку та входить до фінансової групи PKO Bank Polski.  Вигідний валютний курс Кредобанку дозволяє заощадити кошти при купівлі. Нині депозитні вклади у валюті – це радше лояльне ставлення до клієнта, аніж власна вигода для банку.», - розповідає директор департаменту роздрібних клієнтів АТ «Кредобанк» Олександр Супрунович.

21 липня 2022 року НБУ дозолив продавати безготівкову валюту громадянам України із подальшим розміщенням на депозит на строк від трьох календарних місяців без права дострокового розірвання у межах щомісячного ліміту 50 тис. грн (в еквіваленті).

Leopolis.news