logo
26/11
25/11
23/11
22/11
21/11
19/11
18/11
2 ...

ЄС оголосив стипендійну програму для українських дослідників

30-09-2022 12:36545

ЄС оголосив стипендійну програму для українських дослідників
Фото: ЛОВА

28 вересня Європейський Союз оголосив про запуск програми стипендій для дослідників-переселенців з України в рамках ініціативи MSCA4Ukraine.

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

До участі запрошуються аспіранти й докторанти. Кандидати повинні узгодити свою участь у програмі з приймаючою організацією, яка подасть заявку від імені дослідника через онлайн-портал. 

Заявки розглядатимуться на постійній основі, доки не буде розподілений весь бюджет на суму 25 млн євро.

«Разом з MSCA4Ukraine ми надаємо можливість відмінним науковцям продовжувати свою роботу й відновлювати дослідницько-інноваційну сферу України, а також зміцнювати солідарність і наукову співпрацю між ЄС та Україною», – зазначила Марія Габрієл, єврокомісарка із питань інновацій, досліджень, культури, освіти й молоді. 

Мета MSCA4Ukraine – підтримати дослідників, які були змушені покинути Україну. Таким чином, вони отримують можливість продовжити роботу в Європі та сприяти свободі наукових досліджень. Ініціатива фінансується ЄС у рамках програми «Дії Марії Склодовської-Кюрі».

Детальнішу інформацію щодо програми, критеріїв відбору, рекомендацій для заявників, а також умов участі, можна знайти на сайті MSCA4Ukraine.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news