logo
08/12
07/12
06/12
2 ...

Львів сьогодні попрощається з двома загиблими воїнами: Євгенієм Солтисом та Ярославом Юником

05-10-2022 08:30408

Львів сьогодні попрощається з двома загиблими воїнами: Євгенієм Солтисом та Ярославом Юником
Фото: ЛМР

Сьогодні, 5 жовтня, Львів попрощається з Ярославом Юником та Євгенієм Солтисом, які загинули у бою з російськими окупантами. Чин похорону відбудеться у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі. Мерія закликає долучитись до церемоній прощань та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Об 11.00 розпочнеться Чин похорону Ярослава Юника, об 11.30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

О 15.00 розпочнеться Чин похорону Євгенія Солтиса, о 15.30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Маршрут похоронних процесій: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

На будівлях вздовж маршруту колон вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою. 

Біографічні довідки Героїв

Ярослав Юник (25.04.1986-28.09.2022) Львів’янин.

Навчався у ліцеї №8 Львівської міської ради. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка». Після завершення навчання вступив на строкову службу.

Із 2014 року брав участь в Антитерористичній операції у лавах Національної гвардії України. Останні роки Ярослав Юник працював у одній із військових частин Національної гвардії.

Після початку повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист України та боронив незалежність у складі 49-го окремого стрілецького батальйону Сухопутних військ Збройних сил України «Карпатська Січ».

У Ярослава Юника залишилися дружина, донька та батьки.

Євгеній Солтис (31.01.1965-27.09.2022) Львів’янин.

Навчався у ліцеї №51 імені Івана Франка Львівської міської ради та середній загальноосвітній школі №40 міста Львова. Здобув професійно-технічну освіту за спеціальністю «слюсар». Опісля вступив на військову службу.

У мирний час працював на колишньому заводі «Кінескоп», згодом займався виробництвом предметів із каменю на одному із приватних підприємств міста Львова.

Із початком повномасштабного вторгнення добровільно став на захист України. Служив у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

У Євгенія Солтиса залишилися мама, дружина, донька, онук та онука.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news