logo
08/12
2 ...

Громада Комарно намагається відновити сполучення між селами Монастирець та Поляна

06-10-2022 09:42173

Громада Комарно намагається відновити сполучення між селами Монастирець та Поляна
Фото: ілюстративне

У 2021 році Львівська ОВА фінансово та юридично допомагала вирішити цю проблему, хоча відбудова моста – компетенція громади.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Як розповів директор департаменту дорожнього господарства ЛОВА Орест Шуліковський, будівництво мосту – питання часу, в умовах російського вторгнення проведення усіх робіт з будівництва та капітального ремонту призупинено на державному рівні.

«У 2020 році ми почали контролювати відновлення мосту, проводили низку зустрічей. Згодом, у 2021 році, накреслили дорожню карту та скерували 2 мільйони гривень з обласного бюджету на погашення заборгованості за судовим рішенням за вже виконані роботи у минулі роки з будівництва нового мосту, щоб допомогти територіальній громаді.

Нам вдалося відкоригувати проєктно-кошторисну документацію та отримати позитивний висновок експертизи 14 грудня 2021 року. Згідно з ПКД загальна вартість добудови нового мосту становить 22,5 мільйони гривень», – зазначив Орест Шуліковський.

За його словами, за відбудову мосту безпосередньо відповідає Комарнівська громада Львівського району, зі своєї сторони деякі заходи для покращення ситуації вже здійснили.

«Зараз ми шукаємо можливості для відновлення пішохідного сполучення. Оскільки дорожнє є – доводиться об’їжджати іншою дорогою. 

Дітей, які навчаються у селі Поляна та їздили цим мостом у школу в Монастирці, перевозять «Школяриком» в обох напрямках. Мешканців, які працюють на підприємствах, перевозять за рахунок компаній», – підкреслив директор департаменту дорожнього господарства ЛОВА.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news