logo
30/01
29/01
2 ...

«Ми разом, ми вільні, ми горді!»: Козицький привітав поляків з Днем незалежності (ФОТО)

11-11-2022 21:55482

«Ми разом, ми вільні, ми горді!»: Козицький привітав поляків з Днем незалежності (ФОТО)
Фото: loda.gov.ua

У Львівській опері відбувся урочистий захід за участі представників західних областей України та Генерального консульства Республіки Польща.

Очільник Львівської ОВА Максим Козицький привітав представників польського консульства з національним святом – Днем Незалежності Польщі. Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.  

«Маю честь привітати найближчий нам народ з Днем Незалежності, ваша країна з гордістю промовляє: «Ми разом, ми вільні, ми горді!». Адже 104 роки тому Польща здобула Незалежність. Величезне дякую вам від мільйонів українців за те, що зараз допомагаєте і нам відвойовувати свободу: приймаєте в Польщі людей, які тікають від жахів війни, надаєте допомогу, вірите в Україну! Дякую за підтримку, яку ми відчуваємо на шляху до ЄС, ми – європейські країни. Слава Україні! Хай живе Польща!», – наголосив Максим Козицький.

Зі свого боку Генеральна консулка Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвіч зазначила, що Польща і надалі буде допомагати Україні боротися зі спільним ворогом та співпрацюватиме з нами у різних сферах, щоб пришвидшити перемогу.

 

Leopolis.news