logo
29/01
27/01
25/01
24/01
23/01
21/01
20/01
2 ...

Через величезний попит у Львові відбудеться два концерти-історії Гаррі Поттер від LUMOS Orchestra та хору Євшан

16-11-2022 13:08251

Через величезний попит у Львові відбудеться два концерти-історії Гаррі Поттер від LUMOS Orchestra та хору Євшан

Квитки на концерт-історію «Гаррі Поттер» 5 грудня о 19:00 майже повністю розкуплено за кілька тижнів до події, тому організатори оголосили відкриття продажу на додатковий концерт о 16:00.

Концерти відбудуться у Оперному театрі, повідомили організатори VINIL Concert agency. 

На сцені виступатимуть симфонічний LUMOS Orchestra та хор «Євшан». 

«Симфонічний оркестр разом із хором зачарують вас епічністю та красою музики з усіх восьми фільмів саги про хлопчика, який вижив. Програма обрамлена цілісною історією, відеорядом, костюмами та декораціями, що дозволять зануритись у магічний всесвіт Джоан Роулінг так, як ніколи раніше. Гоґвортська Школа Чарів і Чаклунства гостинно чекатиме на всіх охочих, аби провести у чарівний світ магії та хоча б на пару годин відволікти від напруги світу реального. А також всі охочі матимуть змогу позмагатися за Кубок Гоґвортсу і в цій боротьбі кожен слухач зможе вплинути на перемогу!», - написано у повідомленні. 

Диригент концерту — Роман Кресленко. 

Художній керівник оркестру — Діана Коваль.

Художній керівник хору — Ірина Кресленко.

Симфонічний оркестр LUMOS Orchestra  – справжні чарівники та майстри фентезі і фантастики. У 2020 році оркестр відсвяткував своє 10-річчя, і за свій творчий шлях має значні здобутки: великі тематичні концерти «Володар Перснів», «Гаррі Поттер», «Зоряні Війни», «Доктор Хто», та за мотивами мультфільмів студії Disney й відеоігор; близько 700 різноманітних саундтреків у репертуарі, сценічні та творчі кліпи і записи. Оркестр з радістю бере участь у тематичних фестивалях (Comic Con Ukraine, ґеймерські, тощо) та співпрацює з різноманітними творчими колективами та артистами. Також LUMOS Orchestra гастролюють за кордоном та мали нагоду виступати перед видатними акторами та розробниками ігор. Музиканти оркестру – фанати своєї справи та справжні ґіки, отож розуміються не лише на музиці власних концертів, але й на її змістовному наповненні та першоджерелах. Кожен проект колективу – завжди більше, ніж просто концерт. LUMOS Orchestra створює сюжетні видовища, поєднані тематичними історіями; інтерактивні івенти для слухачів, що завжди збирають повні зали шанувальників та залишають по собі неймовірні емоції та враження.

Галицький камерний хор «Євшан» – молодіжний хор, що має цікаву творчу біографію. Колектив гастролював у США, Канаді та багатьох країнах Європи, брав участь у міжнародних конкурсах та фестивалях, першими втілював у життя твори багатьох українських та закордонних композиторів.

Поспішайте придбати квитки, поки є, за посиланням:

https://concert.ua/uk/events/harry-potter-story-lviv

Leopolis.news