logo
04/02
03/02
02/02
01/02
31/01
30/01
29/01
2 ...

Сенатор США Ріш: росія багато десятиліть потерпатиме через негативні наслідки війни в Україні

22-11-2022 09:24209

Сенатор США Ріш: росія багато десятиліть потерпатиме через негативні наслідки війни в Україні
Фото: ілюстративне

На його думку, після завершення війни добросусідські відносини між Україною та росією неможливі.

Сенатор США, республіканець Джим Ріш заявив, що після завершення війни росія ще багато десятиліть потерпатиме через негативні наслідки. Йдеться не лише про якесь налагодження відносин з Україною, а й з усім світом, пояснив політик в інтерв’ю на полях Галіфакського безпекового форуму, передає Цензор.НЕТ.

На його думку, після завершення війни добросусідські відносини між Україною та рф неможливі.

«У народу України є злість на росію. І це – виправдана злість, яка не зникне, не «залікується» протягом кількох поколінь. Тому навіть коли війна завершиться – не може бути примирення. Не буде такого, що всі помирилися, обійнялися і пішли жити далі. Цього не буде», - наголосив республіканець.

Він зазначив, що ніхто більше не довірятиме росіянам.

«Війна буде важко пережита також росією. росія, через те, що вона скоїла, страждатиме багато десятиріч. Бо світ не довірятиме росіянам, не хотітиме мати з ними бізнес. Усе це впливатиме на країну. Із закінченням війни все це нікуди не подінеться», сказав Ріш.

За його словами, навіть зміна лідера у Кремлі сама по собі нічого не змінить.

«Світ не скаже: «О, добре, тепер усе добре!». Ні, так не спрацює. Бо попри те, що початок війни був рішенням однієї людини, відповідальність за цю війну поділяє уся країна», - підсумував сенатор.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news