logo
05/02
04/02
03/02
2 ...

Львів передав 125-тій бригаді тероборони та 24-тій ОМБр імені короля Данила зимовий одяг

23-11-2022 15:53185

Львів передав 125-тій бригаді тероборони та 24-тій ОМБр імені короля Данила зимовий одяг

Місто продовжує підтримувати захисників. Сьогодні Львівська мерія, завдяки податкам містян, передала ще одну партію зимової форми 125-тій бригаді територіальної оборони та 24-тій окремій механізованій бригаді імені короля Данила. 

Про це повідомив перший заступник міського голови Андрій Москаленко, передає пресслужба Львівської міської ради.

Зокрема, для 125-ї бригади територіальної оборони Львова передали другу партію зимової форми. Особовий склад повністю забезпечили шапками, бафами, більшою частиною термобілизни. Також передали першу партію зимового взуття та очікують на поставку всієї партії зимових рукавиць.

Водночас для 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила передали 700 комплектів форми і очікують на 700 комплектів термобілизни.

Військова форма придбана в межах загальноміської програми підтримки військових, ініційованої міським головою, секретарем та головами фракцій Львівської міської ради.

Нагадаємо, від 24 лютого з податків львів'ян захисники отримали допомоги на 120 мільйонів гривень. Гроші з місцевого бюджету скерували на обороноздатність та підтримку львівських військових. Це пошиття форми, закупівля генераторів резервного живлення, засобів звʼязку, бронежилетів, технічного та операційного забезпечення, пального тощо.

 

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news