logo
03/02
2 ...

Влада Бродів заявила про відкриття семи Пунктів незламності, проте діючими виявилися лише два (ФОТО)

26-11-2022 15:51986

Влада Бродів заявила про відкриття семи Пунктів незламності, проте діючими виявилися лише два (ФОТО)
Фото: автора

У місті Броди, на випадок тривалого так званого «блекауту» (електричного знеструмлення), місцева влада заявила про відкриття низки Пунктів незламності.

 

Саме про це мешканці міста дізналися із інформації, розміщеній на офіційній фейсбук-сторінці Бродівської міської ради. 

Однак, як виявилося на ранок 26 листопада, із семи заявлених Пунктів незламності дієвими були лишень два. Один із них розташований на подвір’ї школи №3 міста Броди, другий – у приміщенні актової зали Бродівського відділку ДСНС.

Обома старанно опікуються місцеві рятувальники. Тут усе приготовлено, щоб надати людям допомогу та опіку – гарячі напої, ліжка для відпочинку на випадок безсилля, розетки для підзарядки потрібних пристроїв, потужний дизель-генератор тощо.

За іншими адресами розташування Пунктів незламності у Бродах, а саме: у КП «Броди», КП «Бродиводоканал», Народний дім, Бродівська гімназія виявилися просто зачинені двері. Більше того, перед дверима Народного дому, на яких висить плакат жовтого кольору із написом «Пункт незламності», наявні свіжо залиті бетоном сходини і площадка. По всьому видно, що тут давно ніхто не ходив.

А в школі №4, що в мікрорайоні міста Старі Броди, взагалі жодного вказівника про розташування Пункту незламності немає. Та й техпрацівники, які у суботу зрання прибирали подвір’я школи, сказали, що взагалі не чули про те, що тут має бути зорганізований такий пункт.

До речі, мешканцям Бродів незрозуміло, чому усі відкриті та заявлені місцевою владою Пункти незламності зорганізовано лише в центральній частині міста? Чому їх немає в околичних мікрорайонах, як, наприклад, житловий масив на вул. Степана Бандери («Білі казарми»), Малі Фільварки, Шваби та в інших околицях міста Броди.

Михайло Шишка, журналіст, спеціально для Leopolis.news