logo
28/01
27/01
26/01
25/01
24/01
2 ...

На Львівщині оголосили підозру 19 мешканцям «ЛДНР», які воювали на боці росіян

29-11-2022 13:25308

На Львівщині оголосили підозру 19 мешканцям «ЛДНР», які воювали на боці росіян

19 мешканцям тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей України, які воювали проти нашої держави, повідомлено про підозру за фактами державної зради, участі у терористичних організаціях та незаконних збройних формуваннях (ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 ККУ).

Як інформує відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури, підозрювані упродовж 22-23 лютого цього року перейшли на бік ворога в умовах збройного конфлікту. Більшість з них служили в одному військовому підрозділі терористичних організацій на посадах рядового та старшинського складу та перебували під командуванням військовослужбовців – громадян рф. 

Так от, вказані особи, виконуючи накази російського військового командування, брали участь у веденні бойових дій проти ЗСУ. Зокрема, охороняли блокпости та склади з боєприпасами, виконували завдання з тилового забезпечення. 

Вони потрапили у полон під час наступу ЗСУ у Харківській області. 

Ніхто з них не вчинив жодних дій, щоб потрапити в полон з власної волі чи добровільно вийти з незаконного збройного формування. Їм навіть надавали відпустки, після завершення яких вони повертались до своїх підрозділів. 

Підозрювані утримуються у таборі для військовополонених.

Досудове розслідування проводять слідчі Управління СБУ у Львівській області.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news