logo
03/02
02/02
2 ...

Суд арештував президента УАФ на 2 місяці: за нього уже внесли заставу – 9,8 млн грн

29-11-2022 16:27667

Суд арештував президента УАФ на 2 місяці: за нього уже внесли заставу – 9,8 млн грн
Фото: УАФ

Печерський районний суд Києва узяв на два місяці під арешт президента Української асоціації футболу Андрія Павелка.

Про це повідомив журналіст Костянтин Андрію.

«Голові Української Футбольної Асоціації - Андрію Павелку, кілька хвилин тому Печерський суд призначив міру запобіжного заходу – АРЕШТ на 2 місяці, до 22 січня 2023 року. Щоправда є опція внесення застави - 9 мільйонів 880 тисяч гривень», – написав він.

Як згодом додав Костянтин Андрію, за Андрія Павелка уже внесено заставу – 9 млн 880 тисяч грн.

«Кошти внесла компанія УАФ Маркетинг. Для довідки: засновником і власником ТзОВ «УАФ Маркетинг» на 100% є Громадська Спілка «Українська Асоціація Футболу".

Внесено на секундочку – 9 МІЛЬЙОНІВ 880 ТИСЯЧ гривень», – зазначив журналіст.

«Просто не забувайте –гроші з УАФ, які були виведені (вкрадені) на УАФ Маркетинг тепер використали, щоб . . . внести заставу за того, хто підозрюється у крадіжці цих коштів», – наголосив він.

Андрій Павелко є президентом Української асоціації футболу (УАФ) з березня 2015 року.

Зазначимо, 28 листопада генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький отримав аналогічний запобіжний захід – 2 місяці арешту чи застава у 10 мільйонів гривень.

Як відомо, Павелко отримав підозру від Генпрокуратури у кримінальному провадженні щодо будівництва заводу з виробництва штучних футбольних газонів, а також закупівлі продуктів для Федерації футболу України.

Зокрема, ще у 2018 – 2019 роках слідчі Нацполіції відкрили кримінальні провадження щодо керівництва УАФ та її голови Андрія Павелка через можливе розкрадання бюджетних 270 мільйонів гривень, які були виділені на будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах, а також через можливе заволодіння бюджетними коштами «ФФУ Продакшн» і «Спорт Технологія».

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news