logo
30/01
29/01
2 ...

У мерії розповіли, коли завершать облаштування підпірної стінки та земляного відкосу біля Органного залу

01-12-2022 19:22207

У мерії розповіли, коли завершать облаштування підпірної стінки та земляного відкосу біля Органного залу
Фото: ілюстративне, Роман Балук

Біля Органного залу тривають роботи з демонтажу аварійної підпірної стінки. Як розповіли у ЛКП «Львівавтодор», станом на зараз демонтовано майже 50% старої бетонної підпірної стінки – це понад 100 м її конструкції, та вивезено звідти 800 м3 будівельного сміття і ґрунту.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Роботи проводяться поетапно: розбирають частину старої підпірної стінки і заливають нову, рухаючись таким чином далі.

«Нова підпірна стінка необхідна, щоб укріпити пагорб, а поверх неї буде облаштований схил із зеленими насадженнями та деревами.

За сприятливих погодних умов демонтажні роботи, облаштування нової підпірної стінки та земляного відкосу на ній заплановано виконати до кінця року.

Біля Органного залу облаштуємо громадський простір з питним фонтанчиком і лавочками. На зеленому схилі було висаджено орієнтовно 15 дерев, а також облаштуємо сходи, які вестимуть з вул. Професорської на вул. Бандери», - розповідають у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, під час виконання земляних робіт на підпірній стінці біля Органного залу виявили людські кістки. Відтак до робіт було залучено «Рятувальну археологічну службу». Тепер археологи супроводжують роботи підрядної організації.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news