logo
26/03
25/03
24/03
23/03
22/03
21/03
2 ...

Львів придбає військових облігацій на суму 680 млн грн

27-01-2023 08:31779

Львів придбає військових облігацій на суму 680 млн грн
Фото: ілюстративне, Роман Балук

Рішення щодо розміщення тимчасово вільних коштів загального фонду бюджету Львівської міської територіальної громади шляхом придбання державних цінних паперів у 2023 році ухвалили учора, 26 січня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Йдеться про купівлю військових облігацій - особливий вид державних цінних паперів, які випускаються у воєнний час і мають цільове спрямування для підтримки Збройних сил України та бюджету держави у час війни. Ми керуємося Бюджетним кодексом, а також порядком Кабміну розміщення тимчасово вільних коштів місцевого бюджету, шляхом придбання державних цінних паперів.

Проєктом рішення пропонується розмістити 680 млн грн, які на сьогодні є у міському бюджеті за рахунок того, що минулого року з нас не було знято державою реверсної дотації. Ці кошти пропонується розмістити терміном на 6 місяців. Після прийняття цього рішення проведемо конкурс на вибір дилера – фінансової установи серед переліку банків, який затверджений Міністерством фінансів. Вони будуть від нашого імені брати участь в аукціоні купівлі таких цінних паперів», - доповіла під час засідання директорка департаменту фінансової політики ЛМР Вікторія Довжик.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news