У Львівській міськраді є 229 вакантних посад

http://leopolis.news/post/79075/u-lvivskiy-miskradi-e-229-vakantnyh-posad

27/01/2023

Про це Leopolis.news стало відомо із відповіді на запит від управління персоналом ЛМР.

 
 

Відповідно до ухвали ЛМР, загальна чисельність працівників апарату ради та її виконавчих органів з 17 лютого 2022 року становила 2043 особи.  З 01.03.2023 року чисельність апарату виконавчого комітету та виконавчих органів Львівської міської ради встановлена у кількості 1839 штатних одиниць.

Як повідомили Leopolis.news в управлінні персоналом ЛМР, станом на 1 грудня минулого року у структурних підрозділах міської ради нараховувалось 229 різноманітних вакансій (11,1 % від штатної чисельності): від спеціаліста 1 категорії до заступника міського голови та голови районної адміністрації.

 
 

Найбільше вакансій є нині в департаменті «Секретаріат ради» – аж 26, в т.ч. чотири вакантних посади начальників відділів, дві – заступників начальників управлінь та одна – начальника управління.

В управлінні «Служба у справах дітей» та в управлінні соціального захисту бракує по 19 працівників.  В інших структурних підрозділах ЛМР є від 1 до 14 вакансій, а саме: апарат виконкому та управління адміністрування послуг – по 14 вакансій; департамент міської агломерації – 12 вакансій; управління безпеки – 11 вакансій; управління архітектури та урбаністики – 8 вакансій; департамент економічного розвитку – 8 вакансій; департамент «Адміністрація міського голови» – 10 вакансій; департамент житлового господарства – 9 вакансій; управління поводження з відходами – 6 вакансій; управління з питань надзвичайних ситуацій – 5 вакансій; юридичний департамент, управління комунальної власності, управління культури та управління охорони здоров’я – по 4 вакансії; управління персоналом, управління освіти, управління інформаційних технологій,  департамент гуманітарної  політики – по 3 вакансії. В інших 12 підрозділах є одна-дві вакантних посади.

В усіх шести районних адміністраціях Львова є лише 12 вакантних посад, в т.ч. голови Франківської райадміністрації.

Жодної вакансії немає у департаменті міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР.

Маркіян ВОЙТОВИЧ, Leopolis.news