logo
17/05
16/05
15/05
14/05
13/05
11/05
10/05
09/05
2 ...

Синютка назвав популізмом заборону виїзду за кордон депутатам місцевих рад

30-01-2023 12:271044

Синютка назвав популізмом заборону виїзду за кордон депутатам місцевих рад
Фото: соцмережі

Народний депутат України Олег Синютка назвав популізмом введення в дію Президентом рішення РНБО від 23 січня 2023 року «Про деякі питання щодо перетину державного кордону України в умовах воєнного стану».

Про це він повідомив в Facebook.

«Чи пришвидшить популізм перемогу? Згідно з Указом Президента та рішенням влади депутатам сільських/міських рад заборонили виїзд за кордон. 

Розумію, що суспільству подобається, коли забороняють виїзд закордон народним депутатам України, бо в головах людей сидить такий собі колективний образ «колі тіщєнка», який ніжиться у Таїланді. І ніхто не згадує тих парламентарів, які волонтерять, налагоджують міжнародні зв’язки чи приймають закони, які сьогодні потрібні армії. Бо на таких накладено вето на єдиному марафоні. А як щодо депутатів міських/сільських рад, які виїжджають за кордон аби мати змогу волонтерити?

Мені видається, що такі популістські законопроекти лише відкинуть нас подалі від перемоги. Адже перемога це не лише робота на фронті, а й в тилу.  

А ще такий популізм суперечить Конституції України і суперечить тим зобов’язанням, які ми взяли перед європейським співтовариством. А наша перемога – це коли ми деокупуємо усі тимчасово окуповані території та станемо членами ЄС і НАТО. 

То чи варто розмінюватися на такий лайкабельний популізм, який ставить під загрозу нашу перемогу у війні?», - заявив Синютка.

«Є принципове рішення РНБО щодо виїзду чиновників за кордон. Це стосується всіх посадових осіб центральної влади, різних інших рівнів місцевої влади. Це стосується правоохоронців, народних обранців, прокурорів та всіх тих, хто має працювати на державу й у державі. Хочуть відпочивати зараз – будуть відпочивати поза межами державної служби. За кордон їздити на відпочинок чи з якоюсь іншою недержавною метою посадовцям більше не вдасться», – розповів Зеленський у своєму вечірньому зверненні 24 січня.

Підготував Андрій САМОЙЛЕНКО, Leopolis.news