У ВРУ вимагають негайно перевести Саакашвілі на лікування за кордон – проєкт постанови

http://leopolis.news/post/79513/u-vru-vymagayut-negayno-perevesty-saakashvili-na-likuvannya-za-kordon--proekt-postanovy-

03/02/2023

Цей документ підписали 90 народних депутатів, повідомила голова партії «Слуга народу» Олена Шуляк.

«Колишній грузинський президент і нинішній громадянин України нині перебуває у критичному стані. Тому грузинська сторона має забезпечити йому належну меддопомогу, а також створити умови для його переведення до однієї з європейських або американських клінік для подальшого лікування», – наголосила Олена Шуляк.

Вона нагадала, що ПАРЄ, членом якої є й Грузія, у своїй резолюції 2463 (2022р.) закликала переглянути справи політичних в’язнів, що виступають проти загарбницької політики рф та звільнити їх, включно з Міхеілом Саакашвілі.

Як повідомляли, Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест щодо негуманного поводження із громадянином України Міхеілом Саакашвілі, який утримується за ґратами в Грузії.

Раніше на пресконференції з Президентом Австрії Александером ван дер Белленом у Києві Президент Володимир Зеленський продемонстрував фотографії експрезидента Грузії, громадянина України Міхеїла Саакашвілі й висловив переконання, що влада Грузії його публічно катує і вбиває.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news