На Львівщині ще п’ятеро дітей-сиріт знайшли нову родину

http://leopolis.news/post/79514/na-lvivshchyni-shche-pyatero-ditey-syrit-znayshly-novu-rodynu

03/02/2023

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

Відтепер в родині проживає десятеро дітей.

«Головне, за що ми зараз боремось на всіх фронтах, – щоб діти України усміхалися, щоб в їхніх іграх не звучали мотиви війни, щоб вони спокійно засинали у своїх ліжечках. Щоб вони виросли здоровими, творчими та успішними людьми успішної країни. Щоби кожна дитина мала свою сім’ю», - зазначив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

 «До влаштування в дитячий будинок сімейного типу діти перебували в різних закладах області. Влаштування дало можливість об’єднати родинну групу та можливість виховуватись дітям в одній сім’ї», - зазначив начальник служби у справах дітей ОВА Володимир Лис.

Дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, в яку влаштовуються на виховання на виховання та спільне проживання не менше як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних

Загалом в області функціонує 41 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 273 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 73 прийомні сім’ї, в яких виховується 134 дитини-сироти та дитини,  позбавленої батьківського піклування.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news