logo
30/11
2 ...

На Львівщині податківці виявили випадки торгівлі електронними сигаретами без акцизом: штрафи склали майже 400 тис. грн

03-02-2023 20:01731

На Львівщині податківці виявили випадки торгівлі електронними сигаретами без акцизом: штрафи склали майже 400 тис. грн

Працівники управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Львівській області впродовж тижня провели фактичні перевірки з метою дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства при здійсненні роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах.

Як інформує Головне управління ДПС у Львівській області, у результаті перевірок було виявлено 6 фактів реалізації/зберігання рідин, що використовуються в електронних сигаретах (електронних сигарет), без марок акцизного податку встановленого зразку та документів, які підтверджують походження товару, чим порушено вимоги cт. 11 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального» (із змінами та доповненнями), ст. 226  Податкового кодексу України  від 02 грудня 2010р. № 2755-VI (із змінами та доповненнями) та п. 12 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (із змінами та доповненнями).

 За результатами перевірок донараховано 384,3  тис. грн. штрафних санкцій.

Спільними діями з працівниками Головного управління Національної поліції у Львівській області та Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області було складено відповідні протоколи, а дану продукцію (рідини, що використовуються в електронних сигаретах (електронні сигарети)) в кількості 737 штук вилучено.

ГУ ДПС у Львівській області здійснює постійний контроль за торгівлею та зберіганням суб’єктами господарської діяльності рідин, що використовуються в електронних сигаретах.

Leopolis.news