logo
04/10
03/10
2 ...

Окупанти заборонили в Маріуполі всі неправославні церкви

04-02-2023 13:55855

Окупанти заборонили в Маріуполі всі неправославні церкви
Фото: EPA/UPG

У Маріуполі всі протестантські та неправославні церкви тепер під забороною. Розпочато процес вилучення власності та примусу до завершення діяльності.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Також заборонили святкувати День Св. Валентина. Тепер тут можна лише «листи на фронт», інші «валентінки» під забороною. Та не лише День закоханих. Під заборону потрапили всі «гейропские» та «неправославньІе» свята та розваги.

Тотальний контроль. Керівники шкіл Маріуполя, с. Сатрана, с. Старий Крим, с. Талаковка отримали вказівку з понеділка щоденно перевіряти телефони (гаджети) школярів на наявність проукраїнського контенту. ФСБ намагається знайти витік даних з Маріуполя (смішно на 90 тисяч дорослого населення), підозрюючи, що батьки використовують гаджети дітей для передавання даних. Складно нелюдям зрозуміти, що України цінує своїх людей та ніколи не піде на залучення школярів та неповнолітніх до партизанського руху через надвелику небезпеку для них та їх батьків. Русні не зрозуміти.

Кожний крок - крок до повернення в радянський Жданов. Контроль, заборони, дефіцит, партійна еліта та життя на рівні бідності всіх. Глобальне «урівняння».

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news