logo
20/09
07/09
20/02
14/02
02/02
05/07
10/04
18/03
08/03
05/03

Кончина рашистського виміру витає в повітрі | Блог Володимира Гірняка

20-02-2023 15:403304

Кончина рашистського виміру витає в повітрі | Блог Володимира Гірняка

Сьогоднішній візит президента США – неприхована демонстрація партнерства, однодумства і готовності прийняти Україну. А ще – визнання Байденом перед цілою планетою: переможцем у цій війні стане колективне антипутінське.

Цивілізована спільнота відкрито демонструє: архітектуру старого світу зруйновано, зокрема, руками кремлівської нечисті. В новому вимірі їй немає місця, воно тепер належить Україні. Ціною величезної крові, болю, втрат і горя вона виборола собі право стояти поруч з сильними світу цього, подалі від совєцько-імперського. Переконаний: Україна-переможець вийде із цієї війни зовсім іншою. Виросло нове покоління, яке не заражене совком. Покоління, готове жити за законами цивілізованого світу, керуватися його правилами та цінностями, без толерантності до корупції, насильства, із правами та свободами людини і громадянина.

Боротьба об’єднує. Дякуючи колективному Байдену, у світі сформувалась політика, де стояти осторонь війни в Україні, не долучатись до її перемоги вважається своєрідним поганим тоном. Поляки, британці, балтійці, скандинави і т.д. – кремлівське чудовисько примудрилось згуртувати проти себе різні народи. В підручники із новітньої історії України наші партнери увійдуть як ті, без кого перемога виглядала б доволі примарною. Найдужче плече підтримки демонструє, власне, США. Фінансова, військова, дипломатична допомога нашого стратегічного партнера – надважлива. Вдячні. Разом переможемо.