logo
30/05
2 ...

Міністр культури та медіа Хорватії вшанувала у Львові пам’ять українських захисників (ФОТО)

17-03-2023 18:26425

Міністр культури та медіа Хорватії вшанувала у Львові пам’ять українських захисників (ФОТО)

Міністр культури та медіа Хорватії Ніна Обулєн Коржинек, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич та керівник апарату Львівської ОВА Ірина Шурпяк поклали квіти до могил українських захисників на Марсовому полі.

Також делегація вшанувала пам’ять хорватських воїнів часів Першої світової війни, які загинули на теренах України, інформує пресслужба Львівської ОВА.

Ірина Шурпяк подякувала почесним гостям за візит та готовність й надалі підтримувати Україну в її боротьбі за свободу.

Нагадаємо, сьогодні міністр культури та медіа Хорватії Ніна Обулєн Коржинек зустрілась з начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким. Очільник області розповів про руйнування, яких завдали українській культурній спадщині атаки poсiї. Сторони обговорили можливості для співпраці України та Хорватії в межах ЮНЕСКО, щоб зберегти культурну спадщину Львівської області.

Довідково. Меморіал хорватським військовим, що загинули в Першій Світовій Війні встановили в жовтні 2018 року на військовій частині Личаківського цвинтаря. За загальними відомостями, на території Галичини, Буковини та Волині упродовж 1914-1918 років загинуло декілька тисяч хорватських військових.

Leopolis.news