logo
30/05
26/05
24/05
23/05
21/05
20/05
19/05
14/05
12/05
11/05
2 ...

Постійні представники всіх країн ЄС відвідали Київ

31-03-2023 15:27436

Постійні представники всіх країн ЄС відвідали Київ

Постійні представники всіх країн-членів при Євросоюзі відвідали Київ зі спільним візитом.

Як повідомила віцепремʼєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, 30 березня з послами всіх держав-членів ЄС обговорили важливість «своєчасної військової допомоги для України і нашої стратегічної співпраці для побудови європейської оборони».

У Києві делегація зустрілася з представниками Верховної Ради та уряду — міністром оборони Олексієм Резніковим, віце-прем'єр-міністром Ольгою Стефанішиною та заступником міністра закордонних справ Євгеном Перебийносом.

«Візит делегації політико-безпекового комітету до Києва є ще одним потужним сигналом солідарності з Україною. Обговорили з послами всіх європейський держав-членів важливість своєчасної військової допомоги для України і нашої стратегічної співпраці для побудови європейської оборони», – зазначила вона.

Посли також відвідали Бородянку, щоб вшанувати пам'ять жертв звірств, скоєних росією рік тому.

«Це перший візит всіх 27 країн-членів ЄС в Україну з моменту повномасштабного вторгнення Росії в країну. Ми продемонстрували рішучість ЄС і будемо продовжувати підтримувати Україну в її боротьбі за свободу. Український уряд підтвердив вплив підтримки ЄС. Я побачила, що наша військова допомога та тренування мають значення для відважних чоловіків та жінок, які захищають свою країну», — сказала голова делегації, Пані посол Дельфіна Пронк.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news