logo
05/06
04/06
03/06
02/06
01/06
30/05
28/05
27/05
26/05
22/05
2 ...

У Львові відбулися урочистості до Всесвітнього дня туризму

26-09-2019250

У Львові відбулися урочистості до Всесвітнього дня туризму

Сьогодні, 26 вересня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулися урочистості з нагоди Всесвітнього дня туризму на Львівщині.

 

 

Зі святом присутніх привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський, інформує прес-служба ОДА. 

«Туризм - це одна з тих галузей, яка всіх нас підбадьорює. Ви показуєте той стандарт розвитку та якості, який би ми хотіли бачити і в інших сферах. Я вірю, що туризм є візитною карткою Львівщини. Ми пишаємося тими ресурсами і дарами, які у нас є. Ми будемо розвивати ті напрямки, які на сьогодні є популярними. Хочу щиро вам усім подякувати за ваш вклад. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Успіху», - сказав очільник області.

 

Окрім того, він наголосив на тому, що Львівська ОДА завжди готова підтримати нові ініціативи, а також зазначив, що медичний туризм має стати одним із пріоритетних напрямків. 

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток туризму на Львівщині та з нагоди Всесвітнього дня туризму Маркіян Мальський вручив Почесні грамоти облдержадміністрації науковцям.

 

Окрім того, голова облдержадміністрації відзначив кращих представників туристичної сфери Подяками облдержадміністрації та годинниками.

Довідково: 

Всесвітній день туризму — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв'язків між народами різних країн. 

Свято встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 року в місті Торремолінос, Іспанія. 

У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації — головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики. 

У вересні 1999 року на XIII сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристської організації, що проходила у м. Сантьяго (Чилі), Україну було обрано до Виконавчої ради організації. 

Leopolis.news