Юрій Луценко: в України немає підстав для розслідування щодо Байденів

http://leopolis.news/post/8637/yuriy-lucenko-v-ukrany-nemae-pidstav-dlya-rozsliduvannya-shchodo-baydeniv

30/09/2019

Про це він сказав в інтерв'ю BBC.

За словами Луценка, будь-яке розслідування щодо пана Байдена та його сина має розпочатися у США.

«Я не знаю жодних причин проводити розслідування щодо Джо Байдена чи Хантера Байдена (сина Джо Байдена, який працював у раді директорів компанії Burisma, діяльність якої розслідують українські правоохоронці. - Ред.) згідно з українським законодавством», - сказав він.

Як відомо, обговорення Дональдом Трампом з президентом України Володимиром Зеленським питання розслідування щодо Байденів в Україні призвело до початку розслідування у Конгресі в рамках процедури імпічменту президента США.

Стенограма дзвінка, який пан Трамп зробив Зеленському 25 липня, свідчить, що він закликав його розслідувати недоведені підозри щодо Джо Байдена та його сина.

Трамп та його союзники висловлюють припущення, що пан Байден, як віце-президент Барака Обами, у 2016 році заохочував звільнити генпрокурора України Віктора Шокіна, оскільки той проводив розслідування щодо приватної української компанії з видобутку природного газу Burisma, в якій працював Хантер Байден.

Хантер Байден став одним з директорів Burisma у 2014 році, у той час коли його батько займав ключову роль у політиці США щодо України.

Наразі Джо Байден змагається за право стати кандидатом Демократичної партії проти Дональда Трампа на виборах 2020 року.

Leopolis.news