logo
22/07
21/07
20/07
2 ...

Німеччина передасть Україні партію БМП Marder

07-06-2023 13:44229

Німеччина передасть Україні партію БМП Marder
Фото: ілюстративне

Німецька збройова корпорація Rheinmetall готує нову партію бойових машин піхоти для відправки в Україну.

Про це пише УНІАН із посиланням на видання RND.

«Компанія оголосила у вівторок на своєму виробничому майданчику в Унтерлюсі (Нижня Саксонія), що отримала замовлення від Федерального Міністерства оборони на 20 бойових машин піхоти Marder», – йдеться в повідомленні.

Зброярі стверджують, що ці машини призначені для України. Їх відправлять до кінця липня. Настільки стислі строки говорять про те, що мова йде про відправку машин, які не потребують тривалого капітального ремонту.

Marder (дослівно – «Куниця») - це досить стара БМП, створена німецькими інженерами наприкінці 1960-х. Її випускали аж до 1975 року. Всього було випущено більше 2 тисяч штук. БМП Marder за ключовими параметрами захищеності перевершувала всіх своїх сучасників і мала високу рухливість. До того ж машини проходили кілька етапів модернізації.

Раніше Німеччина поставила Україні 40 БМП Marder. Половину надав Бундесвер, тобто німецька армія, а другу половину – сам завод Rheinmetall, у якого також є запаси цих стареньких БМП. Ці машини були поставлені ще в березні, що підтвердив глава Міноборони Резніков.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news