logo
29/05
28/05
27/05
26/05
2 ...

В УКУ проведуть розмову про ціннісні орієнтири сучасної української молоді (АНОНС)

03-10-2019190

В УКУ проведуть розмову про ціннісні орієнтири сучасної української молоді (АНОНС)

У межах ХІІ Екуменічного соціального тижня 4 жовтня в Українському католицькому університеті відбудеться Добра розмова про ціннісні орієнтири сучасної української молоді.

Розмова почнеться о 14.00 год у Центрі Митрополита Андрея Шептицького, вул. Козельницька, 2а, Паркова аудиторія, повідомила менеджер зі зв`язків з громадськістю Інституту Екуменічних Студій Українського Католицького Університету Наталія Байда.

Модеруватиме зустріч Зіновій Свереда, доктор соціальної економіки, політолог, економіст. Серед доповідачів:

•         о. Богдан Прах,
ректор Українського католицького університету;

•         Роман Тичківський,
керівник Програми економічного лідерства Western NIS Enterprise Fund, засновник Української Академії Лідерства;

о. Андрій Зелінський, військовий капелан, викладач програми «Етика-Політика-Економіка», співзасновник Української академії лідерства;

•         Вахтанг Кіпіані, український журналіст, публіцист, історик, головний редактор проекту «Історична правда»;

•         Алім Алієв,
програмний директор Кримського дому.

Це буде жива дискусія, під час якої учасники обговорять, що є ключовим для того, щоб молода особа якнайшвидше визначила талант і покликання. Дискутанти з’ясують, які псевдоцінності стали причинами сучасної війни в Україні, як зуміти «продавати» свої професійні знання. Не оминуть увагою і таку важливу тему, як вплив сучасних медіа на формування цінностей. Доповідачі дадуть молодим людям практичні поради, щоб захистити своє право мати власну думку і не потрапити у тенета популізму.

Захід особливо цікавий для молоді, оскільки молоді люди дізнаються, як можуть скористатися програмами, проектами, стажуванням у тих структурах, що представлятимуть доповідачі. Вкінці учасники розмови виведуть SWOT-аналіз цінностей та орієнтирів для молоді.

Детальніша інформація:

https://www.facebook.com/events/420221005286673/

http://esweek.org.ua/ua/

Програма Форуму на сайті www.esweek.org.ua.

Участь у всіх заходах Форуму безкоштовна.

Довідка

Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) – Всеукраїнський суспільний форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, Церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній доктрині Церкви, стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері.

Leopolis.news