28/04
27/04
26/04
2 ...

Збірна України з пляжного футболу перемогла іспанців у стартовому поєдинку відбору на ЧС-2024

06-07-2023 10:522054

У своєму першому поєдинку відбору ЧС-2024 в Баку збірна України з пляжного футболу зустрілася з командою Іспанії.

Про це повідомляє пресслужба УАФ.

Сьогодні підопічні Миколи Костенка й Олександра Корнійчука стартували в європейській кваліфікації чемпіонату світу 2024 року в ОАЕ. Відбірний турнір проходить у Баку й триватиме із сьогоднішнього дня до 9 липня. Суперником синьо-жовтих у дебютному поєдинку змагань у групі В була збірна Іспанії.

Перший період українці почали чудово й уже на 4-й хвилині вели з рахунком 2:0. До цього призвели автогол Гуїсадо та чудовий удар Андрія Неруша. Однак ще до закінчення 12-хвилинки іспанці не тільки відігралися завдяки дублю Давіда, а й вишли вперед після удару Дони.

Другий період залишився за нашою командою — відзначився Максим Войток, а в третьому м'ячів забито не було — 3:3.

На самому початку овертайму Войток оформив дубль і вивів нашу команду вперед. Таким чином, збірна України здобула перемогу з рахунком 4:3.