27/04
2 ...

Львівські спортсменки перемогли на чемпіонаті Європи зі скандинавської ходьби

13-07-2023 16:042073

Змагання відбулись днями у Польщі. Команда, що представляла на змаганнях Україну в естафеті, складалась з львів’янок Ірини Олійник, Оксани Заліско, Наталі Петришин та Тетяни Рогозіної з Кременчука.

Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Естафету 4x5 км спортсменкам вдалось здолати 20 кілометрів за 2 години 19 хвилин 6 секунд. Це найкращий результат у цій дисципліні.

Нагороди представники Львівщини вибороли і в індивідуальних змаганнях. Зокрема, Ірина Олійник виборола бронзу серед жінок загалом на дистанції 5 кілометрів та срібло у віковій категорії 30+.

Серед спортсменів у віковій категорії 60+ чемпіонкою серед жінок стала Оксана Заліско, а віце-чемпіоном серед чоловіків — Микола Кулинич.

Нагадаємо, що мешканці Львівщини мають змогу безкоштовно опановувати скандинавську ходьбу. Тренування організовує Львівський обласний центр «Спорт для всіх». Проводять їх Оксана Заліско та Ірина Олійник. Вони відбуваються щовівторка о 16:00 у Стрийському парку (збір біля кафедри фізичного виховання Політехніки).