logo
27/04
2 ...

У Бродах відбувся черговий футбольний матч на першість Львівської області між командами «Богун» і «Жовква» (ФОТО)

17-07-2023 10:031999

У неділю, 16 липня, в місті Броди, на центральному стадіоні «Ювілейний» відбувся черговий футбольний матч на першість Львівської області між бродівським ФК «Богун» і футбольним клубом «Жовква».

На початку першого тайму гості відразу взяли реванш і вже через 25 хвилин забили першого гола у ворота господарів стадіону. Невдовзі жовківчани подвоїли рахунок.

У другому таймі жовківчани також не втратили ініціативу і знову забили гола бродівчанам. Потім, ще одного.

Відтак, футбольний матч того дня закінчився із рахунком 0:4 на користь футбольної команди «Жовква».

У завершенні футбольного матчу коментатор змагань Руслан Данилюк зазначив, що це була надзвичайно цікава гра. Вагому підтримку уболівальників мала футбольна команда із Жовкви, які безперервно голосила римовані гасла, викрикуючи, що їм потрібен ГОЛ. Такого футболу, зазначив пан Руслан, у Бродах давно не було.