logo
27/04
2 ...

У Бродах відбувся благодійний товариський футбольний матч між бродівчанами і лучанами

31-07-2023 10:35604

У неділю, 30 липня, у Бродах, на стадіоні «Ювілейний» відбувся товариський футбольний матч між бродівською командою «Богун» та командою «Луцьксантехмонтаж-536».

Уже в першому таймі лучани, образно кажучи, нав’язали бродівчанам свою гру і провели у ворота господарів поля два голи. У другому таймі лучани ще забили два голи. І таким чином товариський футбольний матч між командами «Богун» і «Луцьксантехмонтаж-536» завершився із рахунком 0:4 на користь лучан.

Як зазначив коментатор футбольного матчу Руслан Данилюк команда із Луцька – сильна у своїй майстерності. Це вже було видно на перших хвилинах гри. Минулого року вони були переможцями чверть кубка України серед аматорських футбольних команд.

Під час футбольного матчу в Бродах проводився збір коштів на потреби Збройних сил України. Скільки було грошей у скриньці, якою, як кажуть містяни, завідує Бродівська міська рада, поки що невідомо.