logo
01/05
30/04
2 ...

Спортсмени з Львівщини вибороли нагороди на чемпіонаті Європи з класичного жиму лежачи

03-08-2023 08:491752

У загальному командному заліку чемпіонату Україна посіла перше місце серед юнаків.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Святослав Яременко та Максим Баглай з Львівщини здобули нагороди на чемпіонаті світу з класичного жиму лежачи, який відбувається у Франції. Йдеться про золоту та срібну медалі.

У ваговій категорії до 43 кг Станіслав Яременко (на фото праворуч) зі Старого Самбора став чемпіоном серед юнаків з результатом 105 кг у змаганнях з класичного жиму лежачи. Друге місце у ваговій категорії до 74 кг серед юнаків з результатом 140 кг у змаганнях з класичного жиму лежачи виборов львів’янин Максим Баглай.