logo
03/08
01/08
31/07
30/07
29/07
28/07
2 ...

На Жовківщині для дітей організували екоурок (ФОТО)

07-10-2019499

На Жовківщині для дітей організували екоурок (ФОТО)
Фото: ЛОДА

Працівники регіонального ландшафтного парку «Равське Розточчя» організували екологічний урок «5 кроків на шляху до zero waste (нуль відходів)» для школярів 1-9 класів Дев’ятирської ЗОШ І-ІІ ступенів Жовківського району.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Відтак, учням розповіли про важливість скорочення відходів, продемонстрували відеоролик та наголосили на необхідності збереження природи.

Зазначимо, що концепція «Zero Waste» починається з відмови від непотрібного, емоційних покупок, звички користуватися тим, що вже маєш. Варто просто замінити всі одноразові предмети на речі багаторазового використання, полагодити зламане та знайти призначення для всіх наявних в домі речей, органіку компостувати, а вторсировину здавати на переробку.

Беа Джонсон є засновницею міжнародного руху «Нуль відходів» («Zero waste»), саме вона стала справжнім взірцем у цій справі. Zero Waste полягає не в переробці сміття, а в запобіганні його появи у вашому будинку.

У адміністрації РЛП «Равське Розточчя» зазначають, що кожен з нас може відмовитися від непотрібного заради збереження природи.

Leopolis.news