logo
02/05
2 ...

Команда Стрілківської ТГ вдруге представлятиме Львівщину на Всеукраїнських змаганнях

27-08-2023 18:171284

Вчора, 26 серпня, завершилися Львівські обласні спортивні змагання «Найкраща сільська/селищна спортивна громада Львівщини». На них абсолютним переможцем стала команда Стрілківської ТГ Самбірського району.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news

Команда Стрілківської ТГ привезла додому кубки, золоті медалі переможця. Призерами також стали любителі спорту Зимноводівської та Щирецької територіальних громад, які зайняли відповідно другу та третю сходинки турнірної таблиці.

Відтак спортсмени Стрілківської ТГ вдруге завоювала право представляти Львівщину на Всеукраїнських спортивних змаганнях, які відбудуться 21 вересня у м. Ворохта. Нагадаємо, що ця команда захищала честь області в 2021 році.