logo
03/08
02/08
01/08
31/07
2 ...

Виконком дав зелене світло дочці Козловського на будівництво у центрі Львова

09-10-2019582

Виконком дав зелене світло дочці Козловського на будівництво у центрі Львова
Фото: lman

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. гр. Максимець С. Г. та Данчевською Л. В. готелю з вбудованими торговими приміщеннями та конференц-залом на вул. П. Дорошенка, 2 у Львові.

Таке рішення члени виконкому ухвалили під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондентка Leopolis.news.

Містобудівні умови та обмеження передбачають, що гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд буде 22,00 м.

Зовнішній вигляд будівлі визначать за результати міжнародного архітектурного конкурсу. Власний Гранд Готелю, депутат ЛМР Григорій Козловський під час обговорення питання на виконкомі запевнив, що виділить 50 тисяч доларів гонорару переможцю конкурсу.

Він розповів, що однією із власниць земельних ділянок є його донька – Соломія Максимець.

«Щодо цього проекту я в дискусії з міським головою вже сім років. Коли я запитав Андрія Івановича, чи має право цей «шанхай» (торгівельні павільйоні, розташовані на Дорошенка, 2 – ред.) право на життя у місті, він сказав, що з цим треба щось робити, треба домовлятися. Я сім років з власником того «шанхаю» вів переговори. Це були важкі перемовини, я час від часу доповідав міському голові. Нарешті ми знайшли компроміс і можемо щось робити», – сказав Григорій Козловський.

Він додав, що готовий провести міжнародний архітектурний конкурс, бо, як забудовник, не хоче брати на себе відповідальність за зовнішній вигляд будівлі у центрі міста. За словами депутата ЛМР, на перших двох поверхах будівлі будуть торгові центри, ще два поверхи – конференц зали по тисячі квадратних метрів, а на останньому поверсі буде готель.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що має бути сформована конкурсна рада на чолі із головним архітектором міста, можна також запросити людей із профільного міністерства.

Нагадаємо, на минулому засіданні виконкому Андрій Садовий запропонував перенести розгляд цього питання і підготувати рішення виконкому, яке буде відповідати «букві закону та вимогам часу: це має бути рішення виконкому, яке встановить усі граничні норми і міститиме пункт про міжнародний конкурс».

Леся БУРБАН, Leopolis.news