Три дороги в Україні можуть стати платними: одна із них – на Львівщині

http://leopolis.news/post/9204/try-dorogy-v-ukrani-mojut-staty-platnymy-odna-iz-nyh---na-lvivshchyni

09/10/2019

Про це міністр інфраструктури України Владислав Криклій розповів в ефірі «Сніданку з 1+1».

«Одеську трасу робити зараз автобаном не зовсім актуально. Якщо ми хочемо говорити про якісь платні дороги, концесійні, то у нас є інші ділянки. Наприклад, київська кільцева, була б дуже актуальною. На цій ділянці точно треба щось робити», - розповів Криклій.

Міністр зазначив, що концесійні платні дороги завжди повинні бути альтернативними безкоштовним. За його словами, у стратегічних планах немає будівництва платної дороги на одеській трасі.

«Ми зараз повинні робити розрахунки з будівництва платних доріг. За планом у нас: Львів-Краковець, київська кільцева, Біла Церква-Київ», - додав Криклій.

Нагадаємо, в лютому 2018 року Верховна Рада України прийняла закон, що дозволяє передавати на умовах концесії дороги загального користування державного значення, будівництва та експлуатації.

Згідно із законом, автомобільні дороги (їх ділянки) будуть відносити до розряду платних лише за умови їх суттєвого удосконалення та забезпечення альтернативного проїзду транспортних засобів безоплатними автомобільними дорогами.

Leopolis.news