logo
04/08
03/08
02/08
31/07
30/07
29/07
28/07
27/07
2 ...

У Львівській опері виступив оркестр ВПС США у Європі (ФОТО)

10-10-2019206

У Львівській опері виступив оркестр ВПС США у Європі (ФОТО)
Фото: ЛОДА

У середу, 9 жовтня, до Дня захисника України, у Львівській опері виступив легендарний оркестр військово-повітряних сил США в Європі The USAFE Band.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Музикантів привітав заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

«Щиро вітаю наших поважних гостей на Львівщині. У цей гарний вечір нас об'єднала культура. Приємно, що ми маємо якісну спіпрацю із Сполученими Штатами Америки не лише у військовій сфері. Бажаю усім присутнім хорошого настрою та отримати справжню насолоду від музики, яка сьогодні лунатиме. Слава Україні!» - зазначив Іван Собко. 

Український тур The USAFE Band 2019 – це серія культурних подій, що зміцнюють дипломатичне партнерство Сполучених Штатів Америки і України, спрямоване на підтримку суверенітету, демократії та безпеки.

Під час заходу зі сцени прозвучали знакові твори засновника The USAFE Band Гленна Міллера, Бінга Кросбі і Елвіса Преслі. Також глядачі мали змогу насолодитись американським джазом часів Другої світової війни, а також почути версії українських патріотичних пісень «Многая літа», «Червона калина», «Лента за лентою»

Зазначимо, тур оркестру під назвою «Музика свободи» триватиме до 19 жовтня та охопить, окрім Львова, ще 5 міст України. У кожному місті музичні посли планують зустрічі з представниками української культури, нові арт-колаборації та майстер-класи для юних музикантів.

Leopolis.news