logo
04/08
03/08
01/08
31/07
30/07
2 ...

Львівська міськрада виступила проти «досягнення миру в будь-який спосіб»

10-10-201974

Львівська міськрада виступила проти «досягнення миру в будь-який спосіб»

Депутати Львівської міської ради прийняли звернення до Президента України, голови Верховної ради та Кабінету міністрів України щодо неприпустимості виконання умов, вказаних у так званій формулі Штайнмайєра.

Таке звернення депутати ухвалили під час засідання сесії сьогодні, повідомляє кореспондентка Leopolis.news.

Депутати висловили обурення щодо реалізації Мінських домовленостей та підписанням так званої формули Штайнмайєра.

«Усі ми прагнемо миру. Але мир у будь-який спосіб – недопустимий. Мир на основі формули, яка ставить знак рівності між героїчними захисниками нашої держави, які віддали свої життя за цілісність та незалежність України та найманими бойовиками, які вбивали, катували та грабували мирне населення, є злочином проти нашої держави, в якій зараз усі ми – президенти. Тому ми вимагаємо, щоб будь-які перемовини про досягнення миру проводились із урахуванням безпекових інтересів нашої держави і думки захисників.

Розуміємо, що домовленості передбачають взаємні поступки, але абсолютно неприйнятними є будь-які компроміси в таких питаннях: відведення українських військ з облаштованих позицій; проведення виборів на території ОРДЛО за відсутності контролю над ними владою України, надання будь-якої форми особливого статусу цій території, що буде суперечити Конституції України. Джерелом влади в Україні є народ. Думка громади Львова – висловлена», – написано у зверненні.

Леся БУРБАН, Leopolis.news