logo
19/10
18/10
17/10
2 ...

На Львівщині двох малолітніх дівчат, які жорстоко побили ровесницю, примусово виховуватимуть

10-10-2019

На Львівщині двох малолітніх дівчат, які жорстоко побили ровесницю, примусово виховуватимуть

За процесуального керівництва Золочівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні та скеровано до суду клопотання про  застосування примусових заходів виховного характеру стосовно двох малолітніх осіб за вчинене правопорушення, передбачене ч.1 ст.28, ч.2 ст.125 (умисне легке тілесне ушкодження) КК України.

Як нагадує пресслужба прокуратури Львівської області, інцидент стався 6 лютого 2019 року, близько 15 години на території стадіону «Дружба» на вулиці Кармелюка у Золочеві.
Встановлено, що на ґрунті особистих неприязних стосунків, малолітні дівчата умисно завдали іншій не менше 28 ударів руками та ногами по обличчю, голові та інших частинах тіла чим спричинили легкі тілесні ушкодження з короткочасним розладом здоров’я та моральні страждання.

Ухвалою Буського районного суду Львівської області цьогоріч, 2 жовтня, вказані клопотання задоволено та застосовано до правопорушниць примусові заходи виховного характеру: обмежено дозвілля та встановлено особливі вимоги поведінки.

Також малолітніх зловмисниць передано під нагляд батьків.

Крім цього, зазначимо, що батьків фігуранток притягнуто до адміністративної відповідальності.

Leopolis.news

Львів: 11° C
24.73
27.49