У центрі Львова хочуть створити просвітницький, культурно-розважальний кінопростір

http://leopolis.news/post/9252/u-centri-lvova-hochut-stvoryty-prosvitnyckyy-kulturno-rozvajalnyy-kinoprostir-

10/10/2019

Таке рішення депутати Львівської міськради ухвалили під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондентка Leopolis.news. Своїм рішенням депутати затвердили положення про умови проведення конкурсу з вибору інвестора для реалізації інвестиційного проекту «Створення просвітницького, культурно-розважального кінопростору».

Також депутати включили до переліку об’єктів інвестування нежитлові приміщення колишнього кінотеатру ім. Б. Хмельницького загальною площею 550,20 кв. м на вул. Б. Хмельницького, 11 для створення кіно простору.

У пояснювальній записці написано, що цільовим призначенням об’єкта інвестування передбачається проведення показів світового та національного кіно, короткометражних фільмів, організація тематичних вистав, п’єс, конференцій, презентацій, поетичних, музичних вечорів та інших культурних заходів, проведення виставок, навчань, воркшопів та інші суміжні функції.

Інвестор має упродовж 3 років з дати підписання договору ввести в експлуатацію центр, а також від реставрувати фасад. Приміщення кінотеатру передадуть інвестору в оренду на 30 років з пільговим періодом у 3 роки.

Леся БУРБАН, Leopolis.news