78% українців вважають, що Зеленський несе пряму відповідальність за корупцію в уряді та адміністраціях – опитування

http://leopolis.news/post/92597/78-ukranciv-vvajayut-shcho-zelenskyy-nese-pryamu-vidpovidalnist-za-korupciyu-v-uryadi-ta-administraciyah--opytuvannya-

11/09/2023

Не погоджуються з цим твердженням лише 18% опитаних. Про це свідчать результати опитування, проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з КМІС у липні.

Варто зазначити, що українці старшого віку більш вимогливі до Президента, ніж молодь. Якщо серед опитаних віком 18–29 років 70% погоджуються з тезою, що  глава держави несе відповідальність за корупцію, то серед людей віком 60+ частка критично налаштованих зростає до 81%. Інших суттєвих відмінностей – за матеріальним становищем чи регіоном проживання – немає.

Опитування, проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології, здійснювалося методом face-to-face з 3 по 17 липня 2023 року в усіх регіонах України, окрім АР Крим, Донецької, Луганської та Херсонської областей. У Запорізькій та Харківській областях опитування проводилося на тих територіях, що контролюються урядом України, та на яких не ведуться бойові дії. Опитано 2011 респондентів віком від 18 років.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news