logo
02/06
2 ...

На Львівщині відкрили територію професійних компетентностей

10-10-2019419

На Львівщині відкрили територію професійних компетентностей
Фото: Львівська ОДА

Сьогодні, 10 жовтня, на базі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва відкрили територію професійних компетентностей «Polimin Hub» для учнів будівельних професій. 

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

На базі двох новостворених майстерень: теоритична та практична, відбуватиметься неперервний професійний розвиток особистості, перспективної трансформації теорії навчання в практику. 

«На сьогодні для нас одна із стратегічних цілей – це розвиток галузі професійної освіти. І тут нам не обійтися без соціального партнерства. Бо в ринкових умовах соціальне партнерство стає найважливішим засобом підвищення якості професійно-технічної освіти і адаптації випускників училища  до нових економічних умов. Завдяки приватному капіталу у Львівській області відкрито уже 2 навчально-практичні центри, очікуємо відкрити ще 3 за кошти освітньої  субвенції», – зазначив т. в. о. директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Ігор Гайдук. 

Також після урочистого відкриття «Polimin Hub» у рамках заходу відбулась Панель просвітницького партнерства з питань збереження та формування трудового потенціалу регіону, розвитку молодіжного стартапства та підприємництва, де учасники обговорили перспективи співпраці та подальшого співробітництва.

Leopolis.news