logo
03/08
2 ...

Прес-марафон Зеленського побив світовий рекорд

10-10-2019164

Прес-марафон Зеленського побив світовий рекорд
Фото: Українська правда

Так званий прес-марафон президента України Володимира Зеленського сьогодні, 10 жовтня, побив світовий рекорд і став найтривалішою "прес-конференцією" світового лідера, яка точиться уже понад 8 годин.

Про це повідомляє «Українська правда».

Зокрема, під час розмови президента із журналістами з'явився представник Національного реєстру рекордів, який повідомив, що «прес-конференція Зеленського «побила» світовий рекорд».

«Нічого не віщувало біди, до того як колеги-журналісти нас не попередили про те, що можливе світове досягнення. Ми дуже швидко провели експертизу... Уже зараз прес-конференція триває більше 8 годин і рекорд, не буду казати чий, перевищено як мінімум на 45 хвилин... І судячи з того, що я чув, вам ще доведеться годинок до дев’яти-десяти, напевно, працювати. Я розумію, як це складно. І бажаю вам триматися», – сказав представник реєстру рекордів Віталій Зорін та вручив йому нагороду.

У відповідь президент подякував і заявив, що він «людина скромна» і не любить нагороди. Прес-секретар Зеленського Юлія Мендель сказала, що для них це стало сюрпризом. 

До цього найтривалішу прес-конференцію давав президент Білорусі Олександр Лукашенко, який у лютому 2017 року спілкувався з журналістами протягом 7 годин 21 хвилини.

Також тривалі прес-конференції полюбляє президент Росії Володимир Путін.

Зеленський уже встиг поговорити майже з 2 сотнями журналістів. Зустріч із президентом проходить на другому поверсі фудкорту KyivFoodMarket в окремій зоні. 

Представники медіа ставлять запитання главі держави групами 10 чи більше осіб, сформованими за списком акредитації.

Leopolis.news