logo
03/12
02/12
01/12
2 ...

З’явилися фото підбитого підводного човна «Ростов-на-Дону»

18-09-2023 17:15332

З’явилися фото підбитого підводного човна «Ростов-на-Дону»

У мережі з’явилися фото пошкодженого російсько підводного човна «Ростов-на-Дону» в окупованому Севастополі.

Як зазначає видання «Мілітарний», зображення свідчать, що човен Чорноморського флоту РФ зазнав значних пошкоджень в результаті українського удару.

На першому оприлюдненому в понеділок фото можна побачити велику пробоїну в носовій частині корпусу російського дизель-електричного підводного човна “Ростов-на-Дону”.

На другому фото видно велику пробоїну діаметром кілька метрів на правому борту підводного човна.

Як стверджує «Мілітарний» оприлюднені сьогодні фото підводного човна «Ростов-на-Дону» флоту країни-агресора, можуть свідчити підтвердженням попередньо припущення застосування крилатих ракет проти російських кораблів в тимчасово окупованому Криму.

Це випливає з місць ураження корпусу. На фото видно, що ракети уразили ціль зверху, а також великі розміри пробоїн свідчать, про вибух потужної бойової частини, які є у сучасних крилатих ракетах, що перебувають на озброєнні ЗСУ.

Як повідомляли, 13 вересня уночі у тимчасово окупованому Севастополі було пошкоджено російський великий десантний корабель та підводний човен. 

Зокрема, від ракетних ударів постраждав дизель-електричний підводний човен-ракетоносій «Ростов на Дону», а також великий десантний корабель «Мінськ».

Цього ж дня ВМС України потопили російський катер «Тунець».

У Повітряних силах розповіли, якими ракетами нещодавно поцілили у 2 кораблі рф.

 

 

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news